Katram no mums ir gadījies, ka vientūlība, jeb “it’s complicated” statuss ievelkas. Tas vienam ir garāks periods, otram nereti no vienām attiecībām sanāk pārmesties uz citām- un atkal tie paši grābekļi. Scenāriji ir miljons, un jūs jau zinat, ka nav divu vienādu cilvēku ar ta’diem pašiem scenārijiem. Varbūt ir līdzīga domāšana, līdzīgi tarakāni galvā, taču katram savs gala beigās. Tādēļ “es taču tev teicu, ka viņš tā izdarīs” padoms būs diezgan velts brīdī, kad piedzīvota kārtējā vilšanās.

Taču viens ir skaidrs, šis ceļojums, pārdzīvojums, grābekļi- ir tikai daļa no dzīves, un par spīti šiem pārdzīvojumiem un iespaidiem par to, ka man jau droši vien nekad nesanāks, ir jāturpina baudīt, jo laiks ir dots tik, cik tas ir. Šodiena divas reizes nenotiks, jaunība divas reizes nesaglabājas. Tapēc- galvu augšā un uz priekšu!

Šajā blogā flirts.lv eksperts- par attiecībām, par to, kā maksimāli panākt vēlamo rezultātu ar pareiziem ieročiem, esot godīgam pret sevi. Kā negaidīt neiespējamo, un pieņemt notiekošo. Kā sadzīvot ar sirdsēstiem, tikt pāri nelaimīgaia mīlestībai, un kā novērtēt un izdzīvot brīdi, kad mīlestība beidzot pie durvīm ir pieklauvējusi un gaida tavas durvis (sirdi) atveram!

Vienmēr esi gaidīts jaunām vēsmām, jauniem dzīves ceļiem mūsu portālā: http://www.flirts.lv