Klišejiski domājam, ka, lai kļūtu par perfektu sievu vai dzīvesbiedri, ir jābūt perfektai- taču- ceļš uz vīrieša sirdi atrodams virtuvē- ne vienmēr var aizvest pie pareizā galamērķa.

Protams, jebkuram vīrietim, tāpat sievietei, patīk sajust rūpes, novērtēt otra iegūldīto darbu un mīlestību, piemēram, gardās vakariņās katru dienu. Silta vanna pēc garas darba dienas. Jā, protams! Bet, vai tas ir ceļš uz mūžīgu mīlestību un vai ar to pietiek, lai mūs bezgalīgi mīlētu?

Tavas vājības patiesībā ir tavs spēks. Iemācies savas vājās puses, kuras uzskati par “tālu no izcilas personības”- parādīt, jo tas patiesībā jūs var tikai satuvināt. Kādēļ? Jo tu ļausi vīrietim saskatīt tevī to, ka ne tikai viņš ir cilvēks, personība- taču arī tu. Tādā veidā jūs viens otru spējat labāk iepazīt un saprast. Un, redzot, ka neesi perfekta, arī viņš nebaidīsies atklāties un kļūt caurspīdīgāks tavā priekšā.

Kad jūti, ka nevari savam vīrietim parādīt savas pieļautās kļūdas, apdomā vēlreiz. Atļauj viņam sajust, kā tu jūties brīdī, kad esi pieļāvusi kļūdu, vai rezultāts nav tāds kāds plānots. Neslēp, nelien alā! Saki, kas tev sāp un kā tu jūties.

Būt drosmīgai un izrādīt savas emocijas patiesībā ir viena no stipras un spēcīgas personības izpausmēm. Un vīrietis to noteikti novērtēs, jo viņš saprot, cik grūti ir atvērt sevi un savu sirdi un izrādīt visus savus “tarakānus”.

Ceļš uz vīrieša sirdi ir nejau karbonāde, bet empātija, maigums un Tavs atklātums pret pasauli!

Esi godīga!