Gribas vai ne, bet, ja tavs status ir “brīvs” no attiecībām, tad pirmais randiņš agri vai vēlu ir neizbēgams. Iepazīšanās portāls un virtuāla attiecību veidošana mūsdienās ir teju vispopulārākais veids, kā satikt savu otru pusi un veidot attiecības. Sabiedrībā visi zinām, kā iepazīties, taču nereti pirmais randiņš pārvēršas pēdējā tikai neveiksmīgu sakritību dēļ vai pieļautu kļūdu, jo nezinām, kā otrs varētu reaģēt uz nevainīgu joku par bijušo vai, piemēram, pārmērīgu sevis cildināšanu.

Neatkarīgi no tā, vai tava iepazīšanās bijusi internetā, vai nedēļas nogalē kādā no pilsētas bāriem, http://www.flirts.lv attiecību speciālisti ir nonākuši pie dažiem pamatlikumiem, kas jāievēro, ejot uz pirmo randiņu, lai radītu par sevi pareizo iespaidu.

#1- nekad nerunā par iepriekšējām attiecībām un sakariem.

Tavam randiņa partnerim jau tā, visticamāk, ir skaidrs, ka šobrīd neesi attiecībās, un esi “izlūkos”. Tas, kā tu runā par bijušajām attiecībām noteikti ietekmē to, kā otra puse uz tevi lūkosies, jo iespējams arī, ka viņam (vai viņai) nāksies būt ex. vietā, un nevienam nepatiktu dzirdēt par sevi stāstus, parasti jau neglaimojošus. Esmu dzirdējusi tik bieži primāro iemeslu, kādēļ nesekos otrais randiņš- viņš visu vakaru runāja par savu bijušo sievu, vai- viņa visu randiņu stāstīja, kāds bijis viņas iepriekšējais partneris. Kategoriski NĒ! Protams, ja otrs ir izrādījis interesi par to, cik ilgas, stabilas vai nopietnas bijušas iepriekšējās attiecības, nevajag slēpt, taču nevajag šajā tēmā iedziļināties un turpināt stāstīt par pagātni. Tas tikai liecinās, ka iepriekšējām attiecībām joprojām ir liela ietekme Tavai tagadnei.

#2- politika un reliģija- NĒ! 

Šīs tēmas mūsdienās ir uzskatāmas par ļoti aktuālām, taču, ja esi zinošs un kādas partijas vai konfesijas pārstāvis, labāk necensties par to pārliecināt savu potenciālo partneri, protams, iespējams noskaidrot, kāda ir viņa nostāja konkrētā jautājumā, taču pārlieka iekaršana šajos tematos veidos sarunu ļoti akmeņainu un otrs var justies neērti, kaut vai tikai tādēļ, ka ļoti liela iespējamība, ka viedokļi un zināšanas šajā jomā var atšķirties. Vienkārši empātiski seko līdzi, kā tavs sarunu biedrs reaģē par uzsākto tēmu.

#3- vīrietim vajadzētu maksāt

Mūsdienās dzimumam vairs nav tik liela nozīmē, kā tas bija pirms pāris gadu desmitiem. Vīrietis sev blakus grib redzēt neatkarīgu, spēcīgu sievieti. Tas nenozīmē, ka sievietei uzstājīgi vajadzētu ķerties pie rēķina apmaksāšanas, ļauj to darīt savam vīrietim, taču nevajag to viņam uzlikt kā pienākumu. Viņš, sajūtot, ka Tu uzskati, ka vienīgais, kam būs nākotnē jāiegulda finanisālais resurss, var nobīties, un pazust tālēs zilajās. Jāatrod balanss starp “kurš maksā” un “velc ārā savu maku”.

#4- nogaidi trīs dienas pirms uzsākt komunikāciju

21. gadsimta vizītkarte ir viegla, ātra komunikācija. Lai uzrakstītu kādam ziņu, tas aizņem, iespējams, 3,5 sekundes. Tādēļ negaidi, šis mīts jau sen nav aktuāls, jo šajā dinamiskajā laikmetā to var saprast vienkārši, ka tev nav pietiekama interese par otru!

#5- vīrietim vienmēr jāzvana pirmajam

Tāpat, kā gaidot trīs dienas, lai uzsāktu komunikāciju, arī ikdienas komunicēšanā vīrietim ne vienmēr jābūt iniciatoram. Laiki mainās, prinči pie princesēm nejāj baltos zirgos, lai bildinātu jau pēc pirmās satikšanās. Sievietes, piezvani savam izredzētajam, pajautā, kā norit viņa diena, kā viņam klājas. Tas nenozīmē, ka tev jākļūst par kontrolieri viņa dzīvē, un zvans ik pa piecām minūtēm noteikti būtu kaitinošs, taču, šad un tad- profilakses nolūkos tas būs tikai kā vitamīni jūsu attiecībām!

#6- neskūpsties pirmajā randiņā 

Skūpsts nav tabu pirmajā randiņā! Ja jau pirmajā randiņā jūtat, ka starp jums ir izveidojusies saikne un pievilcība vienam pret otru, gribas pieskarties, un ir sajūta, ķermenis saka, ka vēlas noskūpstīt, tad nav iemesla likt gaidīt un droši ļaujies! Tas noteikti neradīs iespaidu, ka tas notiek pārāk viegli un ātri.

#7- vienmēr sapucējies

Randiņš nav darba intervija! Protams, atkarīgs no vietas, kur tiekaties, taču pārāk strikts apģērbs un meikapa kārta pavisam noteikti viņu var nobaidīt, un radīt saspringtāku atmosfēru. Visam jānotiek viegli! Protams, ja tiekaties smalkā restorānā, arī nebūtu vēlams ierasties gumijas zābakos, tādēļ ievērto etiķeri, taču “keep it simple”!

Iepazīšanās internetā noteikti šajā ziņā mēdz būt mulsinošāka kā iepazīšanās dzīvē, vismaz, pirmais iespaids.

Mēs, http://www.flirts.lv komanda uzskatām, ka pirmajam randiņam ir jābūt maksimāli vienkāršam un brīvam!

Ja Tev ir ideajs, kādam būtu jābūt pirmajam randiņam, padalies ar mums!