Ak, šie mūžīgie jautājumi attiecību sākumā: “kur mēs virzamies”,  “vai šai savienībai ir perspektīva” un tā tālāk. Nereti paiet randiņu laiks un attiecības uzšķīst kā papīra lapa lietū, vai viņš paziņo, ka vēl nav gatavs nopietnām attiecībām. Tad tu skaties atpakaļ, liec visu pa plauktiņiem un rodas skaidrība, ka patiesībā nekas neliecināja par to, ka viņš vēlētos nopietnas attiecības. Randiņi ir skaisti, romantika un rozā brilles, taču tas mijas kopā arī ar miljons jautājumiem. Kā nejautājot saprast, vai viņš ir gatavs jūsu attiecības virzīt tālāk?

#1- viņa prioritāšu sarakstā tu esi augšgalā

Jā, viņš nemeklē attaisnojumus, kādēļ viņam nav laika ar tevi pavadīt brīvdienas. Viņš to vienkārši dara, jo vēlas ar tevi būt kopā savā brīvajā laikā. Viņš nepiezvana pēc piecu dienu klusēšanas attaisnojoties, ka viņam bija daudz darba. Neskatoties uz to, vai viņam bijusi gara un smaga diena vai nē, viņam vienmēr rūp, kā pagāja tava un kā tu jūties.

#2- viņš tevi iesaista svarīgos savas dzīves notikumos un lēmumos

Nav svarīgi vai tas ir lēmums par jauna ledusskapja iegādi, vai kāzu dāvanu draugiem. Bet svarīgi, ka viņš ar tevi konsulējas, stāsta un dažreiz arī lūdz padomu, Ja tā vietā, lai pajautātu tev, viņš vienmēr griežas pie savas māsas vai citiem cilvēkiem, un īpaši vēl to arī uzsver, tad ir vērts padomāt, vai šis cilvēks tevi savā dzīvē uztver nopietni.

#3- iepazīstināšana ar ģimeni

Varbūt ne uzreiz, pēc divu nedēļu intensīvas laika pavadīšanas kopā, bet noteikti perspektīvā ir vērts pievērst uzmanību, vai viņš gatavojas tevi iepazīstināt ar savu ģimeni. Un, mammas telefona zvana laikā neslēpjas vannasistabā no tevis.

#4- viņam nešķiet biedējoša doma par kopdzīvi

Viņš droši tev ļauj atstāt tavas mantas viņa dzīvoklī, un tavai zobu birstei vieta atrodas blakus viņa. Viņš bieži lieto vārdu “mēs”, un pērkot jaunu dīvānu, viņš neaizmirsīs piemetināt, ka tam jābūt pietiekami ērtam mums abiem.

#5- viņš nebaidās runāt par nākotni ar tevi

Kopīga atvaļinājuma plānošana? Ziemassvētku brīvdienas laukos? Ja viņš plāno kopā ar tevi pavadīt laiku arī nākamnedēļ un dienu pēc tam, tas noteikti nozīmē, ka viss ir kārtībā, un tu esi viņa dzīves bildē stabili.

#6- piektdienas vakarā viņš labprāt paliek mājās ar tevi

Viņam nav nepieciešams visas brīvdienas pavadīt ar draugiem nakts lokālos vai bāros. Viņš jūtas komfortabli ar tevi, pavadot brīvo laiku mājās.

# Protams, ne vienmēr visu ir viegli paredzēt, taču, ja jūti, ka esi sekundāra opcija viņa dzīvē, tev nav vietas viņa nākotnes plānos un draugu kāzās, kas plānojas pēc pus gada, viņš uzsver, ka ieradīsies viens- ir pamats bažām, ka perspektīvāk būtu netērēt lieki savu laiku un virzīties tālāk.