“Viss taču bija tik labi, mēs regulāri tikāmies, apmainījāmies ar komplimentiem, skūpstiem, pieskārieniem. Likās, teju, teju jau randiņi pērvērtīsies attiecībās, sāki justies droši… un te pēkšņi- Viņš pazūd! Sāk ignorēt Tavas ziņas, nepiezvana no rīta vai vakarā, kā ierasts… Kļūst auksts un nepieejams.” – zināms scenārijs? Mūsdienās ļoti aktuāli, un šādu stāstu var dzirdēt vismaz 5 no 10 pāriem. Kas ir tas, kas vīriešiem liek nobītes?

Pirmkārt jau, pārstāj jebkad domāt, ka tā ir tava vaina. Ka neesi pietiekami pievilcīga, interesanta, skaista. Ja jau kādu laiku tikāties un viņš bija pilnībā pārņemts ar tevi, tad noteikti vaina nav tevī. Visticamāk, ka vaina vispār nav nevienā no partneriem. Taču, tas, ka situācija izvērsusies šāda, nenozīmē, ka to nav iespējams labot. Paskaties uz situāciju no malas, vai šis cilvēks tiešām ir tas, ko tu savā dzīvē vēlies? Objektīvi? Ja atbilde ir pozitīva, un tiešām šo cilvēku vēlies savā dzīvē, tad turpini lasīt 🙂

          1. Atslābsti un pieņem, ka neliela distancēšanās attiecību sākumā ir pilnīgi normāla lieta.

Pat tad, ja vīrietis ir ļoti iemīlējies, viņš ik pa brīdim (sevišķi, ja kādu laiku nav bijis attiecībās) baidās kļūt neaizsargāts un ievainojams. Jā, jā, meitenes! Viņi arī ir cilvēki, un iemīlēšanās viņus var padarīt vājus un viņu vairogs nokrīt! Tas nenozīmē, ka viņš negrib Tevi. Tas ir viņa paša klupšanas akmens, un bieži vien šajā posmā attiecības ir pašas trauslākās, jo nepareiza rīcība spēj visu to, ko paspējāt izveidot- izdemolēt. Tādēļ, šis brīdis, kad vīrietis jūtas un vēlas mazliet noslēpties, ir tik ievainojams un trausls. Tādēļ brīdī, kad tev radīsies šaubas par viņa simpātijām pret tevi, vienkārši pieņem, ka šī ir pilnīgi naturāla rīcība, un tas liecina tikai par to, ka vīrietis tevi savā dzīvē uztver nopietni. Jo vairāk, vīrietim vienmēr ir vajadzīga sava vieta, savs “bīvais laukums”, kur viņš var būt viņš pats.

          2. Radi viņā vēlmi tev tuvoties nevis atkāpties

Lielākajai daļai sieviešu brīdī, kad tiek sajusta distancēšanās smarža, reakcija ir vai nu nogriezt šo savienību pavisam un aizmirst, vai izmisīgi censties plaisu salāpīt ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Tad lūk, neviens no paņēmieniem nenostrādās par labu. Kādēļ? Jo šie centieni tikai grauj vīrieša pašcieņu un vēlmi tuvoties. Ja reiz viņā ir iezagušās bailes un vēlme mazliet norobežoties, tad, tikai respektējot šo viņa vēlmi, jums ir perspektīva atjaunot to, ko iesākāt veidot. Vīrietis var pēkšņi justies ieslodzīts, un viņam gluži vienkārši sāk trūkt skābeklis.

kā ar šo tikt galā? Netirdi viņu, neuzdod jautājumus šajā brīdī par to, kas noticis, kapēc viņš ietur distanci. Ļauj viņam pieņemt lēmumu (vismaz, izliecies, ka ļauj viņam būt noteicējam!) Tā vietā, lai viņu nobērtu ar miljons jautājumiem un spamiem visos iespējamajos saziņas kanālos, ieturi pauzi un distanci tieši tikpat, cik viņš. Tas nenozīmē, ka tev jābūt dusmīgai un jātēlo aizvainota fūrija, bet vienkārši nogaidi! Lai viņš apdomā, kāds ir iemesls šai distancei, un lai paspēj sailgoties pēc tevis. Tiklīdz viņš sapratīs, ka neskrien viņam izsalkusi pakaļ, bet ļauj dzīvot savu dzīvi, pieņemt individuālus lēmumus, viņš apzināsies, ka esi savādāka un pavisam noteikti- viņa uzmanības vērta!

    3. Izpaud savas emocijas. Efektīvi!

Ir ļoti viegli dusmās vārīties, iekarst un eksplodēt- sevīšķi virtuālajā pasaulē, kur otrs šo saziņu var vēl interpretēt un paspilgtināt pēc savas mērauklas, kā rezultātā nelielā distances plaisa izaug aizā, kuru savietot atpakaļ vairs nav iespējams! Šis ir ļoti svarīgs brīdis jebkurā attiecību posmā- KOMUNIKĀCIJA! Nav jāklusē, taču, vislabākais veids, kā paust savu sašutumu, skumjas vai dusmas, ir izteikt to kā sev adresētu sajūtu, nevis liekot otram justies vainīgam un atbildīgam. Ja vīrietis, savas trīs stundu klusēšanas dēļ tev ir licis justies skumjai vai dusmīgai, tad nevajag viņam taisnā tekstā durkāt, ka viņš sabojāja visu tavu dienu, un ka tu esi dusmīga! Tas tikai iezīmēs distanci jūsu starpā. Tā vietā mazliet nogaidi, un vēlāk vari viņam piezvanīt un pastāstīt, ka šodien bija lieliska diena, taču esi mazliet apjukusi, piemēram. Taču neliec viņam justies vainīgam un atbildīgam! Tā tu viņam parādīsi, kā spēj kontrolēt savas emocijas un savākties. Iespējams, tas ir viņa mazais testiņš, jo mēs labi zinām, kā vīrieši mēdz testēt sievietes, ar kurām vēlas dibināt attiecības 🙂

Kopsavilkumā: ļaujies un baudi attiecību sākumu, un pacietība, pacietība, pacietība- un viņš noteikti pie Tevis pēc divām stundām atgriezīsies. Svaigs, sailgojies un mīlestību alkstošs, jo Tu esi THE ONE!