Te būs scenārijs: Esi “uzmetis aci” kādai (vai kādam), un patiešām, šoreiz vēlme iepazīties tuvāk ir manāma un skan galvā doma, ka vajadzētu… Bet… Kaut kas traucē to realitātē darīt. Kapēc tā?

Skaidrs, ka mūsdienās ne visiem ir Romeo un Džuljetas apmņēmība savas attiecības risināt pēc viņu scenārija, tādēļ, ļoti iespējams, savu izredzēto mēs nemaz neuzrunājam un baidoties tikt atraidīts, iekšējais komplekss uzceļ ķīnas mūri. Bet, zini, ko? Tas ir tāpat, kā Tev tiek iedota loterijas biļete, bet tu nemaz nepārbaudi tajā esošos skaitļus, domādams, ka tāpat jau nevinnēsi (vai nemaz nevēlies laimēt!). Taču, ja tev loterijas biļete jau ir rokā, tad kādēļ gan to nepārbaudīt? Ko tieši vari zaudēt?

Tieši noraidījums jeb zaudējums ir tas, kurš neļauj notikumiem risināties un attīstīties!

Kur rodas bailes no noraidījuma?

  1. Bieži vien tie ir ārējie faktori, kas nav tevis ietekmēti:

Anna par noraidījumu: “atceros, kādu laiku atpakaļ klubā ieraudzīju skaistu vīrieti. Luncinājos apkārt, pētīju, likās, ka pie šī piestrādāšu. Taču, neilgi pēc tam, viņam klāt pienāca kāda izskatīga sieviete, kas izrādījās viņa draudzene. Nācās norīt atraidījuma sajūtu, kaut gan patiesībā, tas nebija manis dēļ. Viņš vienkārši jau savu partneri jau ir atradis” .

 

  1. Tā ir skaitļu spēle

Kāds vecs vīrs, kurš, šķiet flirtēja ar visu- bitēm, putniem, kokiem, un protams, sievietēm- teica- flirtēšana irk ā skaitļu spēle. Jo vairāk tu spēlē, jo lielākas tavas izredzes. Piemēram, ja pie galda sēž četras skaistas draudzenes, un viena no viņām atsaka deju, nepadodies, pajautā viņas blakus sēdošajai draudzenei! Tātad, aprobežojies ar “biezu ādu”, taču nekad nepadodies, jo tavas izredzes atrast īsto ir lielā mērā atkarīgas no paša iniciatīvas!

 

  1. Neļauj svešam cilvēkam ietekmēt tavu pašvērtējumu!

Tev ir jāiemācās apzināties, kas tu esi, cik īpaša ir tava personība, un tas, ka kāds “garāmgājējs” varbūt noraida tavus centienus iepazīties, nebūt nenozīmē, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā!

 

  1. Saproti- mēs nevaram izpatikt un patikt visiem.

Te teiciens par to, ka neesmu banknote, kas patīk visiem- ir vietā. Atbrīvo savu EGO! Noraidījums patiesībā ir burvīgs indikators, kas tev jau sākumā pasaka priekšā, ark o esi saderīgs un ar ko- ne. Viss neder visiem, un tur jau ir tā lieliskā dzīves simbioze! Caur mazajām neveiksmēm mēs mācamies, tāpat no pieļautajām kļūdām!

Atceries, tev nav laika censties izpatikt visiem, jo tikmēr, cenšoties- vari pazaudēt kādu, kam patīc tieši tads, kāds esi!