Mēs, sievietes, skaidri zinām, ko vēlamies dzirdēt no sava partnera. Arī vīrieši zin, ko sievietes vēlas, taču dažreiz par to piemirst, nepiedomā.. Dažreiz attiecības ir iestigušas kādā apātijas fāzē un šīs detaļas kļūst aizmirstas, noputējušas un mazsvarīgas. Taču, ja mēs mazliet pacenstos otra labā, pateiktu to, ko otrs grib dzirdēt… Varbūt attiecības atdzimtu no jauna?

Lūk, ko vīriešiem patīk dzirdēt no sievietēm:

#1  “Man nepieciešama tava palīdzība”- viņiem patīk un nepieciešams būt vajadzīgiem. Palūdz viņam palīdzību vai padomu ikdienas mazajos lēmumos vai vienkārši, lai viņš ieskrūvē to durtiņu skapītim. Un neaizmirsti pēctam pateikties 🙂

#2  “Tu esi vislabākais… ” Jā, tavs vīrietis ir pats labākais- un tieši tāds, kāds viņš ir! Varbūt esi nokaitināta, apjukusi, sadusmojusies- īsa īsziņa ar tekstu “tu esi vislabākais brokastu pagatavošanā” vai masāžā- noteikti nostrādās! Tas viņu motivēs darīt vairāk un būt vēl labākam!

#3  “Esmu laimīga” – ja viņš tevi dara laimīgu, saki to! Viņiem ir svarīgi zināt, ka viņi spēj tevi darīt laimīgu!

#4  “Tu esi perfekts” – jā, arī viņiem ir savi kompleksi un nedrošības sajūtas. Dažkārt vīrietis jūtās nepilnvērtīgs, jo viņam nav viss, ko viņš ir iedomājies, piemēram. Brīdī, kad tu pateiksi, ka viņš ir perfekts, viņš mazliet atslābs un jutīsies pārliecinātāks par sevi.

#5 “Es tevi respektēju” – jā! Tas nozīmē, ka tu nekontrolē viņa dzīvi un tev ir svarīgi, ko viņš domā, un viņam ir tiesības uz savu dzīvi.

#6 “Esmu dusmīga, jo…” tas ir tikai normāli, ka gadās konflikti un nesaskaņas. Taču, svarīgi ir runāt un komunicēt ar otru. Ja apvainosies un teiksi, ka viss ir kārtībā, taču tikmēr savas dusmas turēsi sevī, tas viņu darīs bažīgu un attiecībās veidos komunikācijas plaisu. Vienkārši pasaki, kā tu jūties!

#7 “Piedod, ka es kļūdījos” – pēc strīda vai argumenta, ja saproti, ka pāršāvi pār strīpu, svarīgi ir atdzīt savu kļūdu un par to pateikt, nevis spītīgi turēties pie iedomas, ka pie visa vainīgs tāpat ir viņš.

#8 “Esmu lepna par tevi” – uzslavē viņu par katru viņa mazo vai lielo uzvaru! Liec viņam būt lepnam par to, ka tu ar viņu lepojies!

#9 “Man priekš mums ir plāns vakaram” – parasti vīrieši ir tie, kas plāno randiņus, rezervē restorānos galdiņus. Bet parādi viņam, ka esi spējīga uzņemties organizēšanu. Kino, draugi vai vienkāršs pikniks- liec viņam redzēt, ka arī tu rūpējies par jūsu abu attiecībām!

 

Atceries, vīrieši nesaprot aplinkus. Viņiem vajag tiešu, skaidru valodu. Un galvenais, esi lepna un laimīga ar viņu!